Niťový lifting intimních partií

úsměv to řekne za Vás

Niťový lifting je metodou estetické medicíny, která si z oblasti vyhlazování obličeje našla cestu i do estetické gynekologie. Na klinice GYN MEDICO nabízíme niťový lifting intimních partií, při němž aplikujeme do podkoží genitálu speciální samovstřebatelné mezonitě. Zákrok provádějí speciálně vyškolení specialisté s využitím nejmodernějších technologií estetické medicíny. Niťový lifting je téměř neinvazivní zákrok, který se provádí ambulantně a netrvá obvykle déle než 45 minut. Výsledek v podobě zpevnění a úpravy tvaru ošetřené oblasti je viditelný okamžitě po aplikaci.

Jak niťový lifting funguje

Niťový lifting je vhodným řešením pro ženy, které chtějí vylepšit vzhled svého genitálu, ale nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický zákrok. Samovstřebávací mezonitě aplikované do podkoží při niťovém liftingu lehce naruší kůži, a tím aktivují obranný proces tvorby kolagenu. Kůže tedy sama spustí regenerační proces, který vede k jejímu zpevnění, omlazení. Efekt zpevnění přetrvává i po úplném vstřebání nití, zhruba po dobu dvou let od aplikace.

Nejste-li spokojená se vzhledem svého genitálu, neváhejte se na nás obrátit a požádat o konzultaci, zda je pro vás niťový lifting vhodný. Obrátit se na nás můžete i v případě, že zatím nejste klientkou naší kliniky.

Jak probíhá zákrok

Po úvodní konzultaci a klinickém vyšetření přistupujeme k vlastní aplikaci mezonití. Nejprve místo zákroku znecitlivíme lokální anestezií a pak speciální tenkou jehlou zavádíme do podkoží nitě v předem stanoveném směru a koncentraci. Zákrok trvá zhruba půl hodiny. Po ošetření si můžete chvíli odpočinout v zázemí kliniky a následně odcházíte domů nebo za svým dalším programem.

Co se děje po aplikaci nití

Kůže po aplikaci nití ihned spustí regenerační mechanismus a liftingový efekt je v místě aplikace okamžitě viditelný. Ošetřená oblast je po zákroku citlivější a může být dočasně mírně bolestivá. Případné nepříjemné pocity lze dobře tlumit lokálním chlazením, případně běžně dostupnými léky na utlumení bolesti. Týden až dva po proceduře je vhodné vynechat návštěvy bazénu a sauny a vyhnout se přílišné sportovní zátěži a silnému pocení. Zpevnění tkáně po niťovém liftingu vydrží zhruba dva roky, pak je na místě nová konzultace se specialistou estetické gynekologie ohledně dalšího ošetření niťovým liftingem či jinou technologií.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám

Odeslat