Notice: Funkce wpdb::prepare nebyla použita správným způsobem. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.8.3.) in /data/eforum/www/gynmedico.cz/home/wp-includes/functions.php on line 4139
kontakt - GynMedico

kontakt

Máme pro Vás parkovací místa přímo v garážích budovy Zirkon office – při vjezdu se prosím hlaste u obsluhy závory. Označená parkovací místa prosím využívejte pouze po dobu Vašeho ošetření, děkujeme!

úsměv to řekne za Vás

Objednejte se

Adresa kliniky

1 PRAHA 8 - KARLÍN

CARE MEDICO s.r.o.
Sokolovská 131/86, 186 00 Praha 8

Kudy k nám?

V době: Po - Pá 7:00 - 21:00

AUTO: jeďte do Karlína, v ulici Sokolovská je ihned za tramvajovou zastávkou "Křížíkova" odbočka do podzemních garáží. U závory nahlašte své jméno a informaci, že jedete do DENT MEDICO. Za závorou se dejte hned doleva a první místa označená logem CARE MEDICO můžete po dobu ošetření využít k parkování. METRO: Trasa B /žlutá/, vystupte na stanici "Křížíkova". Po výstupu z metra jděte směrem k ulici "Sokolovská" cca 10 metrů, dejte se doleva a po pár metrech jste u nás. TRAMVAJ: Linkou číslo 3 nebo 8, vystupte na stanici "Křižíkova" a jste rovnou u nás.

Zobrazit na mapě

CARE MEDICO s.r.o. | Sokolovská 131/86, 186 00, Praha 8 | IČ: 26761505, DIČ: CZ26761505 | CARE MEDICO s.r.o. je zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 91962 | Datová schránka: 5qfykya |                                                       Provozní doba PO – PÁ: 7:00 – 21:00

Napište nám

Odeslat

MARKETING, KONTAKT PRO MÉDIA

Monika Bdínková
monika.bdinkova@caremedico.cz
730 540 593

ODDĚLENÍ PROVOZU A NÁKUPU

Hana Štěpánová
hana.stepanova@caremedico.cz
733 362 721

Ochránce práv pacientů

Nebyli jste spokojeni nebo máte jen námět? Pište na:
ombudsman@caremedico.cz

Před první návštěvou u nás…

Přijďte o 10 minut dříve, sestřička Vás požádá o vyplnění vstupního dotazníku. Pokud přijdete pozdě, můžete být lékařem odmítnuti.

Pokud chcete ušetřit čas, můžete formuláře vyplnit v pohodlí Vašeho domova.

Formuláře ke stažení:

anamnestický dotazník informovaný souhlas protége intima

Na první návštěvu si s sebou prosím přineste kartičku pojištěnce, poznamenejte si, kdy jste měla poslední menstruaci a připravte si informace pro lékaře, které mu chcete sdělit.

Doprovod rodičů (zákonných zástupců) při ošetření mladistvých pacientek požadujeme až do dovršení jejich plnoletosti nebo s písemným souhlasem.