kontakt

Máme pro Vás parkovací místa přímo v garážích budovy Zirkon office – při vjezdu se prosím hlaste u obsluhy závory. Označená parkovací místa prosím využívejte pouze po dobu Vašeho ošetření, děkujeme!

úsměv to řekne za Vás

Objednejte se

Adresa kliniky

1 PRAHA 8 - KARLÍN

CARE MEDICO s.r.o.
Sokolovská 131/86, 186 00 Praha 8

Kudy k nám?

V době: Po - Pá 7:00 - 21:00

AUTO: jeďte do Karlína, v ulici Sokolovská je ihned za tramvajovou zastávkou "Křížíkova" odbočka do podzemních garáží. U závory nahlašte své jméno a informaci, že jedete do DENT MEDICO. Za závorou se dejte hned doleva a první místa označená logem CARE MEDICO můžete po dobu ošetření využít k parkování. METRO: Trasa B /žlutá/, vystupte na stanici "Křížíkova". Po výstupu z metra jděte směrem k ulici "Sokolovská" cca 10 metrů, dejte se doleva a po pár metrech jste u nás. TRAMVAJ: Linkou číslo 3 nebo 8, vystupte na stanici "Křižíkova" a jste rovnou u nás.

Zobrazit na mapě

CARE MEDICO s.r.o. | Sokolovská 131/86, 186 00, Praha 8 | IČ: 26761505, DIČ: CZ699004936 | CARE MEDICO s.r.o. je zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 91962 | Datová schránka: 5qfykya |                                                       Provozní doba PO – PÁ: 7:00 – 21:00

Napište nám

Odeslat

Data protection officer

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
gdpr@caremedico.cz

MARKETING A PR

Telefonní číslo nepřijímá SMS a je určeno pouze pro média.

Jana Studničková
jana.studnickova@caremedico.cz
730 540 593

Obchod a nákup

Kontakt pro obchodní nabídky.

nakup@caremedico.cz

Ochránce práv pacientů

Nebyli jste spokojeni nebo máte jiný námět? Piště na:

ombudsman@caremedico.cz

Před první návštěvou u nás…

Přijďte o 10 minut dříve, sestřička Vás požádá o vyplnění vstupního dotazníku. Pokud přijdete pozdě, můžete být lékařem odmítnuti.

Pokud chcete ušetřit čas, můžete formuláře vyplnit v pohodlí Vašeho domova zde: https://formulare.caremedico.cz

Na první návštěvu si s sebou prosím přineste kartičku pojištěnce, poznamenejte si, kdy jste měla poslední menstruaci a připravte si informace pro lékaře, které mu chcete sdělit.

Doprovod rodičů (zákonných zástupců) při ošetření mladistvých pacientek požadujeme až do dovršení jejich plnoletosti nebo s písemným souhlasem.