kontakt

přijímáme nové klientky

úsměv to řekne za Vás

Objednejte se

Adresa kliniky

1 PRAHA 2 - WILSONOVA

UROGYN MEDICO s.r.o.
Wilsonova 301/10, 120 00 Praha 2

Kudy k nám?

V době: Po - Čt 7:00 - 21:00, Pá 7:00 - 19:00

AUTO: Jeďte po ulici Wilsonova z centra, směr Žižkov/Karlín/Masarykovo nádraží k Hlavnímu nádraží. Držte se v pravém pruhu. Za Hlavním nádražím je ve směru jízdy oplocené parkoviště. Zde využijte pakovací místa označená logem UROGYN MEDICO. Následně se nahlaste na hlavní recepci budovy. Parkování je po dobu ošetření zdarma. METRO: Využijte pro to trasu metra C červená, vystupte na stanici Hlavní nádraží. Ve vestibulu Hlavního nádraží pokračujte směrem Nástupiště. Následně půjdete k nástupišti 1 a použijte východ 1B doleva. Při výstupu se držte u budovy a pokračujte rovně. Budovu Hlavního nádraží tím obejdete až spatříte veřejné parkoviště a budovu, kde se nachází naše klinika.

Zobrazit na mapě

UROGYN MEDICO s.r.o. | Daliborova 380/9, Hostivař, 102 00 Praha 10 | IČ: 08760411, DIČ: CZ699004936 | UROGYN MEDICO s.r.o. je zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 324774 | Provozní doba PO – ČT: 7:00 – 21:00, PÁ: 7:00 – 19:00

Napište nám

Data protection officer

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

gdpr@urogynmedico.cz

Ochránce práv pacientů

Nebyli jste spokojeni nebo máte jiný námět? Piště na:

vedeni@urogynmedico.cz

Obchod a nákup

Kontakt pro obchodní nabídky.

obchod@urogynmedico.cz

MARKETING A PR

Telefonní číslo nepřijímá SMS a je určeno pouze pro média.

marketing@caremedico.cz
730 540 593

PERSONALISTKA

Lucie Gorylová 

prace@caremedico.cz

Před první návštěvou u nás…

Přijďte o 10 minut dříve, sestřička Vás požádá o vyplnění vstupního dotazníku. Pokud přijdete pozdě, můžete být lékařem odmítnuti.

Pokud chcete ušetřit čas, můžete formuláře vyplnit v pohodlí Vašeho domova zde: https://formulare.caremedico.cz

Na první návštěvu si s sebou prosím přineste kartičku pojištěnce, poznamenejte si, kdy jste měla poslední menstruaci a připravte si informace pro lékaře, které mu chcete sdělit.

Doprovod rodičů (zákonných zástupců) při ošetření mladistvých pacientek požadujeme až do dovršení jejich plnoletosti nebo s písemným souhlasem.