Perineoplastika

plastika hráze

úsměv to řekne za Vás

Perineoplastikou označujeme plastickou úpravu svalů hráze, tedy oblasti mezi pohlavními orgány a konečníkem. U žen může být oblast hráze poškozená natržením či nastřižením při porodu nebo při úrazu. Perineoplastika zpevní poškozené svaly, odstraní potíže a zlepší také sexuální prožitek. Zákrok provádíme přímo u nás na klinice GYN MEDICO v našem špičkově vybaveném zákrokovém sále. Objednat se na konzultaci a plastické výkony u nás můžete i pokud zatím nejste klientkou naší kliniky.

Kdy podstoupit perineoplastiku

Narušení oblasti hráze může mít důsledky estetické i zdravotní. Mezi nejčastější důsledky ochabnutí svalstva v okolí pohlavních orgánů a močové soustavy patří inkontinence. Některé ženy zažívají kvůli poškozené hrázi také nepohodlí nebo dokonce bolest při pohlavním styku. Jiným pouze vadí nepevný vzhled intimních partií. Ať už jsou vaše důvody jakékoli, neváhajte se obrátit na naše odborníky s žádostí o konzultaci. Společně s vámi najdeme to nejvhodnější řešení pro vás a váš spokojený intimní život.

Jak probíhá zákrok

Zákroku předchází konzultace s lékařem a předoperační vyšetření. Lékař či lékařka s vámi prodiskutuje potřebný rozsah zákroku, vysvětlí vám průběh zákroku i rekonvalescence. Probere s vámi výběr anestezie a analgosedace, zeptá se vás na případné alergie na léčiva. Předoperační vyšetření zahrnuje odběr krve a EKG. Nejméně týden před zákrokem je pak potřeba vysadit léky snižující srážlivost krve.

Zákrok provádíme v kombinaci lokální anestezie a celkové analgosedace. To znamená, že vám jednak injekční aplikací účinné látky znecitlivíme oblast hráze a jednak podáme analgosedaci formou inhalace plynů snižujících citlivost k bolesti. Přebytečné tkáně v oblasti hráze a poševního vchodu odstraníme řezem a okraje řezů následně upravíme. Ránu šijeme vstřebatelnými stehy.

Rekonvalescence po zákroku

Po zákroku vás necháme odpočinout v zázemí kliniky a následně můžete odejít domů. Ideální je mít s sebou doprovod. Po zákroku je nutný zhruba týdenní klidový režim a zvýšená hygiena v oblasti hráze. V prvních dnech může být místo zákroku bolestivé. Bolest můžete v případě potřeby tlumit běžnými analgetiky. Návrat k běžnému sexuálnímu životu a sportování je možný po čtyřech až šesti týdnech od operace.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám

Zobrazit další