3D/4D ultrazvuk

fotografie vašeho miminka přímo z bříška

úsměv to řekne za Vás

Těhotenství je speciální období v životě každé ženy a naším posláním je přispět k tomu, aby vaše těhotenství probíhalo v pohodě a vy jste se mohla spolu s partnerem radovat z prospívajícího miminka. Vedle klasického screeningového ultrazvuku nabízíme také 3D/4D ultrazvuk, který pořídí fotografie (3D) nebo videozáznam (4D) vašeho miminka přímo z bříška. Vidět obličej, výraz a pohyby miminka v bříšku je velký zážitek pro budoucí maminky i tatínky.

3D/4D ultrazvuk

Jak to funguje

Nejedná se o screeningový ultrazvuk, ale o reálné zobrazení miminka. Náš 4D ultrazvuk umožňuje vidět vaše miminko zcela realisticky, v prostorovém zobrazení a v reálném čase. Vyšetření trvá 15 až 30 minut a odnesete si od nás záznam ve formě fotografií a videa na flash disku. 3D/4D ultrazvuk není hrazen ze zdravotního pojištění, avšak klientky naší kliniky, které mají zaplacený těhotenský balíček, mají snímky i videozáznam v ceně.

 

Kdy jít na 3D/4D ultrazvuk

Nejvhodnější období pro 3D/4D ultrazvuk je mezi 24 a 28. týdnem těhotenství s tím, že obličej miminka je možné pozorovat od 17. týdne. Pro úspěšné snímání miminka je nutný dostatek plodové vody ve sledované oblasti, klid a příznivá poloha plodu. Objednat na 3D/4D ultrazvuk se můžete e-mailem na adrese recepce@gynmedico.cz nebo telefonicky na čísle +420 225 990 999.

Upozornění

Přineste si prosím vlastní flash disk, na který vám uložíme nahraný videozáznam (případně lze flash disk zakoupit u nás). 3D/4D ultrazvuk není vhodný pro dvojčata. V ordinaci není možné pořizovat vlastní záznamy v průběhu ošetření na kameru či mobilní telefon. Děkujeme za pochopení.