Zvětšení bodu G

pomocí kyseliny hyaluronové

úsměv to řekne za Vás

Bod G je nervová tkáň v pochvě, která má zvýšenou citlivost vůči stimulaci, a díky tomu zvyšuje rozkoš během pohlavního styku a usnadňuje ženám dosažení orgasmu. Různé ženy mají různě velký a různě citlivý bod G a ne každá žena dokáže svůj bod G přesně lokalizovat. Zvětšení plochy bodu G pomocí kyseliny hyaluronové vede ke zvýšení jeho citlivosti, a tím pádem i k intenzivnějším prožitkům během milování.

Proč si nechat zvětšit bod G pomocí kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se vyskytuje v buněčných stěnách a tělních tekutinách. Aplikace kyseliny hyaluronové vede k hydrataci a vyplnění tkání, čímž jim dodává pevnost a plnost. V případě aplikace do bodu G pak díky zvětšení jeho plochy výrazně zvyšuje jeho citlivost. Citlivější bod G je žádoucím předpokladem kvalitního intimního života. Dokáže zajistit větší efekt sexuální stimulace, větší frekvenci orgasmů i jejich delší trvání.

Jak probíhá aplikace

Samostatná aplikace kyseliny hyaluronové do bodu G v pochvě je velmi jednoduchý zákrok. Provádíme ho v lokální anestezii v pochvě a trvá obvykle kolem 20 až 30 minut. Po znecitlivění stěny pochvy anestezií vpichujeme malé množství kyseliny hyaluronové přímo do tkáně bodu G. Ihned po zákroku můžete odejít domů a v řádu hodin se vrátit k běžným aktivitám včetně sexu. Účinek jedné aplikace kyseliny hyaluronové do bodu G je obvykle 12 až 18 měsíců. Pak je dobré aplikaci zopakovat a dodat tak bodu G opět zvýšenou citlivost.

Aplikaci kyseliny hyaluronové do bodu G je možné provést také jako doplněk během některého z jiných estetických zákroků v intimních partiích, například vaginoplastiky. Naši estetičtí gynekologové a gynekoložky s vámi rádi zkonzultují všechny možnosti komplexního ošetření intimních partií a vylepšení kvality intimního života. Na estetickou gynekologii na klinice GYN MEDICO se můžete objednat na telefonním čísle +420 225 990 999 či e-mailem na adrese recepce@gynmedico.cz.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám

Zobrazit další