Peeling anogenitální oblasti

úsměv to řekne za Vás

Kůže v oblasti vulvy, konečníku nebo třísel někdy v čase mění zbarvení a tmavne či „flekatí“, což mnohé ženy, ale i muži vnímají jako esteticky nepříjemný efekt. Peeling anogenitální oblasti je neinvazivní ambulantní ošetření, díky kterému se nežádoucí pigmentace snadno zbavíte. Vaše intimní partie díky němu budou vybělené a omlazené, příjemné na pohled. Na klinice GYN MEDICO a URO MEDICO používáme šetrné metody aplikace a osvědčené bělící přípravky na základě přírodních kyselin. Naše specialistky estetické gynekologie vám rády poradí s výběrem přesného postupu procedury i počtem opakování potřebných k dosažení maximálního estetického účinku.

Kdy podstoupit anogenitální peeling

Místní pigmentace v oblasti konečníku, zevního genitálu i třísel může mít různé příčiny. Svou roli hraje genetická predispozice, obezita, ale i lokální stres způsobený například nošením těsného spodního prádla. Jste-li se zbarvením svých intimních partií nespokojená nebo se za něj dokonce stydíte, je peeling anogenitální oblasti určitě cestou, která vám může snadno pomoci.

Jak probíhá procedura

Jedno ošetření peelingem trvá zhruba 30 až 45 minut. Naše specialistka estetické gynekologie s vámi zkonzultuje vaše potřeby a přání a doporučí nejvhodnější postup procedury. Ujistí se také, že u vás aplikace bělícího kosmetického přípravku nevyvolá zásadní alergickou reakci. Je-li kožní reakce v pořádku, může proběhnout vlastní ošetření. Při něm na příslušné partie nanášíme speciálními masážními pohyby přípravek s obsahem přírodních kyselin s bělícím účinkem. Po nanesení necháme peeling nějakou dobu působit. Přírodní kyseliny obsažené v peelingovém přípravku prostupují skrze pokožku až do nejhlubších vrstev kůže a bezpečnou a bezbolestnou cestou zbavují ošetřovanou oblast pigmentu.

Co se děje po peelingové proceduře

Výsledek, tedy vybělení intimních partií, je viditelný obvykle po třech sezeních. Procedura nijak neomezuje váš běžný denní režim, po jejím skončení můžete odejít domů nebo se vrátit do práce. Bezprostředně po zákroku může být ošetřená oblast zarudlá a můžete pocítit lehké pálení, které obvykle vymizí během několika málo hodin. Pokožka v ošetřené oblasti je po proceduře citlivější, doporučujeme proto několik dní po peelingu vynechat návštěvy bazénu a sauny a vyhnout se přílišné sportovní zátěži a silnému pocení. Pro maximální estetický efekt je obvykle vhodné proceduru opakovat pětkrát až šestkrát. Naše specialistky estetické gynekologie jsou vám k dispozici pro konzultaci ohledně vhodného počtu opakování a rozestupu mezi nimi.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám