Aromaterapie v těhotenství

úsměv to řekne za Vás

Aromaterapie je rozšířená metoda celostní terapie, která využívá éterických olejů a dalších vonných látek k udržení, podpoře a zlepšení zdravá a fyzické, emocionální a duševní pohody. Na klinice GYN MEDICO nabízíme klientkám kurzy aromaterapie formou individuálních konzultací. Při nich se seznámíte s možnostmi a způsoby, jak zařadit aromaterapii do péče o sebe a své miminko, a zjistíte, které produkty vám mohou pomoci s konkrétními obtížemi. Zaměřujeme se především na období těhotenství a šestinedělí, ale na přání klientky můžeme kurz věnovat i jiné oblasti. Kurzy vede naše speciálně vyškolená zkušená porodní asistentka.

Proč aromaterapie v těhotenství a šestinedělí

Aromaterapie je nejužívanější metodou doplňkové medicíny ve světě a díky vonným éterickým olejům je jednou z nejpříjemnějších přírodních terapií. Éterickými oleji můžeme ovlivnit akutní i chronické stavy, snížit riziko vzniku komplikací, působit preventivně proti mnoha nemocem. Pomáhají také výrazně proti psychosomatickým obtížím. Účinky aromaterapie jsou dokázány řadou vědeckých studií i praxí profesionálních aromaterapeutů.

Aromaterapie je vhodným doplňkem péče v každém období života. V těhotenství a šestinedělí o to více, že tělo ženy je v tomto období velice citlivé a vnímavé a dokáže aromatické složky využít k maximálnímu prospěchu maminky i miminka.

Jak probíhá kurz aromaterapie

Kurz má formu individuální konzultace, na které je naše specialistka k dispozici pouze vám. Probere s vámi způsoby využití aromaterapie s ohledem na váš aktuální stav a případné obtíže, se kterými se potýkáte vy nebo vaše miminko. Seznámíte se s výrobky, které můžete využít v péči o svou pleť, tělo, vlasy, ale i o svou psychiku a životní funkce a na podporu zdraví a imunity. Výrobky, které vás zaujmou, si můžete na místě vyzkoušet, nebo si odnést vzorečky domů.

Na klinice GYN MEDICO využíváme v aromaterapii produkty od české firmy Nobilis Tilia, které jsou čistě přírodní, ve vysoké kvalitě, s certifikátem CPK a CPK Bio. Některé z výrobků si můžete na klinice i rovnou zakoupit nebo objednat.

Kdy a jak se objednat na kurz aromaterapie

Kurzy probíhají přímo v prostředí naší kliniky, kde důsledně dbáme na hygienická opatření a tvoříme pro klientky bezpečné a diskrétní zázemí. Objednat na kurzy aromaterapie se můžete na čísle +420 225 990 999, přes kontaktní formulář nebo nám pošlete e-mail na adresu recepce@gynmedico.cz. Objednat se mohou i ženy, které zatím nejsou klientkami naší kliniky, a ženy, které mají zájem o konzultaci aromaterapie mimo období těhotenství a šestinedělí.

Napište nám