Naše klinika

úsměv to řekne za Vás

Jsme GYN MEDICO, soukromá gynekologická klinika v Praze 2. Od roku 2012 poskytujeme svým klientkám komplexní gynekologicko-porodnickou péči v nadstandardní kvalitě. Klademe důraz na vysoký komfort ošetření v příjemném a diskrétním prostředí. Pečujeme o ženy od 15 let do pokročilého důchodového věku. Neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů a důslednému využívání špičkové techniky a moderního vybavení ordinací, které nám umožňuje dodržovat poslední světové trendy. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i drobné chirurgické zákroky. Jsme sesterskou klinikou urologické kliniky URO MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Poskytujeme komplexní péči

Ať jste mladá dívka, těhotná žena, žena po porodech či již po přechodu, můžete se u nás spolehnout na nadstandardně kvalitní péči zkušených gynekoložek a gynekologů s mnohaletou praxí. Postaráme se o veškeré lékařské služby spojené s prevencí a léčbou případných gynekologických obtíží, včetně drobných chirurgických zákroků na vlastním zákrokovém sále. Těhotné provedeme obdobím očekávání od potvrzení těhotenství k porodu s pomocí moderních technologií a nejnovějších screeningových metod a testů i s pomocí praktických rad našich lékařů a zkušených porodních asistentek.

Všechny naše ordinace a sály disponují špičkovou technikou a moderním vybavením. Vybavení průběžně doplňujeme a modernizujeme v souladu s vývojem v medicíně. Špičkové vybavení a profesionální přístup lékařů a personálu eliminují nepohodlí při vyšetření a snižují bolestivost prováděných zákroků.

Jsme zcela diskrétní

Návštěva gynekologie je z principu citlivou záležitostí intimní povahy, ať už přicházíte s obtížemi, nebo jen na preventivní prohlídku. Naší pritoritou je proto maximální diskrétnost v přístupu k pacientkám. V ordinaci je klientka vždy sama pouze s ošetřujícím lékařem. Samozřejmostí je absolutní diskrétnost lékařů a sester. I veškerý další personál kliniky je speciálně proškolen v citlivém přístupu.

Držíme krok s trendy

Vedle využívání moderních technologií držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře a odborný personál v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji v oboru a mohou informace využít v péči o klientky.

Záleží nám na vašem pohodlí i mimo ordinaci

Díky široké ordinační době od 7:00 do 21:00 každý všední den můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se můžete objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Před termínem návštěvy vám pak zašleme ještě SMS s připomínkou. Poskytujeme také online receptový servis.

Naše klinika je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonově ulici v Praze 2 (budova vedle Hlavního nádraží), a je pohodlně dostupná MHD i autem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro klienty zdarma po dobu ošetření. Návštěva se u nás obejde bez zbytečného čekání, na řadu jdete přesně v domluveném čase. O příjemný zážitek z vaší návštěvy u nás se postarají naše recepční, které vám rády představí vešekré výhody pohodlného zázemí naší kliniky.

Partneři

Společnost synlab czech s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny SYNLAB Group. SYNLAB je největší poskytovatelem laboratorních diagnostik v Evropě. Zakládají si na špičkovém zpracování odebraných vzorků a přesné diagnostice v co nejkratší možné době. www.synlab.cz

Napište nám

UROGYN MEDICO s.r.o. | Daliborova 380/9, Hostivař, 102 00 Praha 10 | IČO: 08760411 | DIČ: CZ699004936 | UROGYN MEDICO s.r.o. je zapsána v OR vedeném MS v Praze, oddíl C 324774