Naše klinika

úsměv to řekne za Vás

Jsme GYN MEDICO, soukromá gynekologická klinika v Praze 2. Od roku 2012 poskytujeme svým klientkám komplexní gynekologicko-porodnickou péči v nadstandardní kvalitě. Klademe důraz na vysoký komfort ošetření v příjemném a diskrétním prostředí. Pečujeme o ženy od 15 let do pokročilého důchodového věku. Neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů a důslednému využívání špičkové techniky a moderního vybavení ordinací, které nám umožňuje dodržovat poslední světové trendy. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i drobné chirurgické zákroky. Jsme sesterskou klinikou urologické kliniky URO MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Poskytujeme komplexní péči

Ať jste mladá dívka, těhotná žena, žena po porodech či již po přechodu, můžete se u nás spolehnout na nadstandardně kvalitní péči zkušených gynekoložek a gynekologů s mnohaletou praxí. Postaráme se o veškeré lékařské služby spojené s prevencí a léčbou případných gynekologických obtíží, včetně drobných chirurgických zákroků na vlastním zákrokovém sále. Těhotné provedeme obdobím očekávání od potvrzení těhotenství k porodu s pomocí moderních technologií a nejnovějších screeningových metod a testů i s pomocí praktických rad našich lékařů a zkušených porodních asistentek.

Všechny naše ordinace a sály disponují špičkovou technikou a moderním vybavením. Vybavení průběžně doplňujeme a modernizujeme v souladu s vývojem v medicíně. Špičkové vybavení a profesionální přístup lékařů a personálu eliminují nepohodlí při vyšetření a snižují bolestivost prováděných zákroků.

Jsme zcela diskrétní

Návštěva gynekologie je z principu citlivou záležitostí intimní povahy, ať už přicházíte s obtížemi, nebo jen na preventivní prohlídku. Naší pritoritou je proto maximální diskrétnost v přístupu k pacientkám. V ordinaci je klientka vždy sama pouze s ošetřujícím lékařem. Samozřejmostí je absolutní diskrétnost lékařů a sester. I veškerý další personál kliniky je speciálně proškolen v citlivém přístupu.

Držíme krok s trendy

Vedle využívání moderních technologií držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře a odborný personál v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji v oboru a mohou informace využít v péči o klientky.

Záleží nám na vašem pohodlí i mimo ordinaci

Díky široké ordinační době od 7:00 do 21:00 každý všední den můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se můžete objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Před termínem návštěvy vám pak zašleme ještě SMS s připomínkou. Poskytujeme také online receptový servis.

Naše klinika je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonově ulici v Praze 2 (budova vedle Hlavního nádraží), a je pohodlně dostupná MHD i autem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro klienty zdarma po dobu ošetření. Návštěva se u nás obejde bez zbytečného čekání, na řadu jdete přesně v domluveném čase. O příjemný zážitek z vaší návštěvy u nás se postarají naše recepční, které vám rády představí vešekré výhody pohodlného zázemí naší kliniky.