Aplikace kyseliny hyaluronové v intimních partiích

úsměv to řekne za Vás

Aplikace kyseliny hyaluronové vede k hydrataci a vyplnění tkání, čímž jim dodává pevnost a plnost tvaru. V estetické gynekologii se kyselina hyaluronová uplatňuje zejména při omlazení a úpravě tvaru zevního genitálu, ale lze ji aplikovat i v pochvě. Přínosy aplikace kyseliny mohou být nejen estetické, ale i zdravotní, například snížení suchosti pochvy nebo zmírnění či odstranění inkontinence. Jedná se o jednoduchý zákrok prováděný v lokální anestezii, se kterým mají naše specialistky a specialisté estetické gynekologie letité zkušenosti.

Kdy podstoupit aplikaci kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se vyskytuje v buněčných stěnách a tělních tekutinách. Váže na sebe vodu, a tím hydratuje a vyhlazuje tkáň a dodává jí pružnost. Tvorba kyseliny hyaluronové v organismu klesá zhruba od 25. roku života a naše tkáně pak postupně ztrácejí pružnost a tvar.

Nejčastějším důvodem pro aplikaci kyseliny hyaluronové v intimních partiích, se kterým se na nás klientky obracejí, je úprava tvaru stydkých pysků. Pomocí kyseliny můžeme vyplnit jejich tvar i dorovnat případnou asymetrii. Nejste-li spokojená se vzhledem svého genitálu nebo se za něj dokonce stydíte, může pro vás aplikace kyseliny hyaluronové být vhodným a nekomplikovaným řešením a cestou k většímu sebevědomí v intimní oblasti. Kyselinu hyaluronovou můžeme využít i ke zvětšení klitorisu, díky čemuž se zvětší plocha dostupná k dráždění během intimních chvil a může se tím zkvalitnit váš intimní život.

Aplikaci kyseliny hyaluronové vám může také doporučit váš gynekolog v případě, že trpíte suchostí pochvy nebo mírnou inkontinencí. Oba tyto problémy jsou řešitelné zvýšením hydratace a pružnosti tkání v urogenitální oblasti a kyselina hyaluronová má v takovém případě spíše léčebný než estetický účinek.

Jak probíhá procedura

Před zákrokem proběhne konzultace, při níž zjistíme vaše potřeby a přání, anamnézu a případně se seznámíme s diagnózou od vašeho gynekologa. Po klinickém vyšetření můžeme přistoupit k vlastnímu zákroku. Do příslušných partií nejprve aplikujeme lokální anestezii. Následně injekčně vstřikujeme kyselinu hyaluronovou, která se rozmístí v tkáni a začne ji hydratovat a zpevňovat. Po zákroku si můžete chvíli odpočinout v příjemném zázemí kliniky a následně odcházíte domů či za svým dalším programem.

Co se děje po aplikaci

Výsledek, tedy zpevnění a omlazení intimních partií, se dostaví velmi brzy po zákroku. Zákrok nijak neomezuje váš intimní život, již pár hodin po zákroku budete schopná pohlavního styku. Aplikovaná kyselina hyaluronová se v tkáních udrží zhruba 12 až 18 měsíců, pak její účinek odezní a je na místě zákrok zopakovat. S opakováním aplikace se účinek kyseliny prodlužuje a prodleva mezi dvěma ošetřeními může být delší.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám