Estetická gynekologie

úsměv to řekne za Vás

Spokojenost se vzhledem intimních partií hraje důležitou roli v sexuálním sebevědomí ženy. Estetická gynekologie je rychle se rozvíjející obor, který má k dispozici řadu osvědčených metod, jak vylepšit vzhled intimních partií, a to i bez nutnosti chirurgického zákroku. Na klinice GYN MEDICO vám nabízíme špičkovou esteticko-gynekologickou péči zajištěnou specialisty s mnoha lety praxe v oboru, kteří se navíc neustále vzdělávají a jsou v kontaktu s nejnovějšími technologiemi a trendy v oblasti neinvazivní i chirurgické estetické gynekologie.

Estetická gynekologie

 

Cena konzultace pro stávající klientky: ZDARMA
Cena konzultace: 2.500 Kč. Kompletní ceník zde

Maximální pohodlí a diskrétnost

Nejste-li spokojená se vzhledem svých intimních partií nebo se za něj dokonce stydíte, existuje řada možných řešení, z nichž mnohá jsou velmi rychlá a bezbolestná. Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy a přání a doporučíme ošetření či zákrok, který vám pomůže k omlazení či vylepšení vzhledu intimních partií, a tím i k většímu sebevědomí v sexuální oblasti.

Uvědomujeme si, o jak citlivá témata v případě vzhledu intimních partií jde, a můžete se spolehnout na naši odbornost, diskrétnost a partnerský přístup. Naši lékaři a lékařky jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oblasti estetické gynekologie. Díky moderním metodám a vybavení, které máme k dispozici, jsou ambulantní estetické zákroky rychlé, prakticky bezbolestné a můžete se hned po nich vrátit k běžnému životu.

Nejčastější ošetření

Mezi nejčastější ošetření patří ošetření estetických následků po porodech – jizev po císařském řezu, následků nástřihu hráze, snížení pevnosti tkání v urogenitální oblasti a dalších. Pevnost tkání se samozřejmě nesnižuje jen při porodech, jde o přirozený projev stárnutí organismu. Tvorba kyseliny hyaluronové, která hydratuje a zpevňuje tkáně, v organismu klesá již od zhruba 25. roku života. Naštěstí lze kyselinu do organismu doplnit a aplikace kyseliny hyaluronové v intimních partiích je oblíbenou procedurou, díky níž můžeme dosáhnout lepšího tvaru zevního genitálu, ale i zpevnění a lepší hydratace pochvy.

Výrazné omlazující účinky má také plazmaterapie, tedy aplikace vlastní krevní plazmy v intimních partiích. Na klinice GYNMEDICO využíváme certifikovanou technologii Meaplasma, která umožňuje zachovat v odstředěné plazmě až čtyřikrát vyšší koncentraci krevních destiček. Rejuvenace a regenerace touto technologií je tedy obzvláště účinná. Z dalších neinvazivních a mikroinvazivních zákroků můžeme nabídnout peeling anogenitální oblasti, který vás zbaví nežádoucí pigmentace intimních partií.

K běžným zákrokům zevního genitálu patří labioplastika (úprava stydkých pysků), perineoplastika (posílení a ošetření svalů a kůže v okolí hráze) a korekce jizev po epiziotomii (jizvy po nástřihu hráze), což jsou zákroky, které především zvyšují pevnost tkáně a sebevědomí ženy.

Též můžeme provést úpravu vnitřní stěny vaginy, plastiku poševního vchodu nebo zvětšení bodu G pro lepší prožitek ze sexu.

Jsme tu pro vás

Na estetickou gynekologii se k nám můžete objednat i v případě, že zatím nejste naším klientkou. Náš personál se rád postará o váš maximální komfort. Máme širokou ordinační dobu a krátké objednací termíny. Klinika GYN MEDICO je snadno dostupná MHD i autem a je zde k dispozici i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Objednat se k nám můžete na na telefonním čísle +420 225 990 999 či e-mailem na adrese recepce@gynmedico.cz.

Napište nám