Rejuvenace intimních partií

lepší vzhled intimních partií a zintenzivnění sexuálních prožitků

úsměv to řekne za Vás

Intimní partie ženy podléhají stárnutí stejně jako každá jiná část těla. U žen, které mají děti, mohou navíc nést následky velké zátěže v těhotenství a při porodu. Jste-li z jakéhokoli důvodu nespokojená se stavem nebo vzhledem svého zevního genitálu, možná uvažujete o jeho rejuvenaci, tedy omlazení. Dobrou zprávou pro vás je, že to jde i bez chirurgického zásahu. Na klinice GYN MEDICO používáme k rejuvenaci intimních partií přístroj PROTÉGE INTIMA™, který přináší možnost bezbolestné remodelace a zpevnění ženského zevního genitálu.

Rejuvenace intimních partií

Jak to funguje

Rejuvenace intimních partií přístrojem PROTÉGÉ INTIMA je ideálním řešením pro ženy, které trápí ztráta elasticity a pevnosti poševního vchodu po porodu či vlivem stárnutí nebo zkrátka nejsou spokojeny se vzhledem svých intimních partií.

PROTÉGÉ INTIMA™ je neinvazivní přístroj. Ošetření je rychlé a pocitově komfortní a výsledky pocítíte už po prvním sezení. Přístroj pracuje na principu působení radiofrekvence a ultrazvukových vln. Díky intenzivnímu působení ve všech vrstvách tkáně dochází k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken, čímž se zvyšuje jejich elasticita, zlepšuje se prokrvení a stimulují se nervová zakončení. Ošetření trvá necelých třicet minut a ženy jej vnímají jako příjemné a intenzivní teplo. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme čtyři opakování.

5 důvodů proč využít rejuvenaci intimních partií PROTÉGE INTIMA™

  • Zlepšení elasticity a pevnosti poševního vchodu
  • Řešení estetických nedostatků intimních partií
  • Zvýšení citlivosti a zintenzivnění vnímání prožitků
  • Zkvalitnění partnerského života
  • Zvýšení sebevědomí každé ženy

Vědecky ověřeno a klinicky testováno

zlepšení vzhledu

80% testovaných pacientek pociťovalo významné zlepšení vzhledu

intima-2slide

sexuální uspokojení

60% pacientek pociťovalo významné zlepšení požitku ze sexuálního styku

intima-3slide

protege_intima_180x600px

Napište nám