Chirurgické zákroky

úsměv to řekne za Vás

Obtíže či estetické vady v oblasti ženských pohlavních orgánů si mohou vyžádat potřebu chirurgického zákroku. Na klinice GYN MEDICO máme vedle špičkového vybavení pro gynekologická vyšetření a odběry vzorků tkáně také vlastní zákrokový sál s moderním vybavením pro ambulantní zákroky. Klientky, jejichž zdravotní stav nebo osobní přání vyžadují drobný chirurgický zákrok, tedy mohou podstoupit tento zákrok přímo v naší ambulanci a bez nutnosti anestezie. Chcete-li absolvovat zákrok v maximálním pohodlí soukromé gynekologicko-porodnické kliniky, můžete se na nás obrátit bez ohledu na to, zda jste naší stávající klientkou.

Maximální pohodlí při zákrocích

I malý zákrok v gynekologické oblasti je pro pacientku citlivou záležitostí a nám záleží na vašem maximálním pohodlí. Velkou pozornost věnujeme konzultaci před zákrokem, během níž s vámi prodiskutujeme kompletní průběh zákroku, související vyšetření, možná rizika i průběh rekonvalescence. Probereme s vámi také možnosti provedení zákroku s nebo bez anestezie.

Po celou dobu péče se můžete spolehnout na naši odbornost, diskrétnost a partnerský přístup. Naši lékaři a lékařky jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi, kteří mají za sebou stovky až tisíce různých gynekologických operací. Díky moderním metodám a vybavení, které máme k dispozici, jsou ambulantní chirurgické zákroky rychlé a obvykle trvají maximálně několik desítek minut.

Nejčastější zákroky

Mezi nejčastější zákroky, které provádíme, patří vkládání a vyjmutí nitroděložní antikoncepce. K zákrokům souvisejícím s dělohou a děložním hrdlem dále patří odstranění polypů děložního hrdla nebo těla a zákroky tvořící součást diagnostiky patologických změn tkáně, jako jsou biopsie (odběr vzorku tkáně) z děložního čípku a frakciovaná kyretáž dělohy. Zevního genitálu se týkají jak estetické zákroky v podobě plastických úprav, tak lékařské zákroky sloužící k odstranění patologických změn, například bradaviček (kondylomat).

Jsme tu pro vás

Na gynekologický zákrok se k nám můžete objednat i v případě, že zatím nejste naším klientkou. Náš personál se rád postará o váš maximální komfort. Máme širokou ordinační dobu a krátké objednací termíny. V den zákroku můžete dorazit sama nebo s doprovodem. Po zákroku si můžete před cestou domů odpočinout v příjemném zázemí kliniky. Klinika GYN MEDICO je snadno dostupná MHD i autem a je zde k dispozici i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám