Plazmaterapie

Ošetření intimních partií vlastní plazmou

úsměv to řekne za Vás

Plazmaterapie je unikátní metoda estetické medicíny, která k redukci estetických nedokonalostí a regeneraci tkání využívá vlastní krevní plazmy ošetřovaného klienta. Na klinice GYN MEDICO nabízíme plazmaterapii intimních oblastí. Využíváme moderní metody, díky které vám můžeme nabídnout omlazení zevního genitálu i pochvy, redukci jizev po císařském řezu a poporodních jizev a poranění a řešení dalších estetických i zdravotních problémů v oblasti intimních partií. Jedná se o nekomplikované zákroky prováděné v lokální anestezii našimi zkušenými lékařkami a lékaři, specialisty estetické gynekologie.

Jak funguje plazmaterapie, plazmalifting

Krevní plazma je tekutá složka lidské krve. Je bohatá na krevní destičky a obsahuje řadu minerálů, bílkovin a enzymů, které podporují růst a tvorbu kolagenních vláken a podkožních cév. Aplikací vlastní plazmy spouštíme v místě aplikace proces regenerace, který obnovuje pružnost pokožky. Metodu můžeme tedy velmi účinně využít pro estetickou úpravu stydkých pysků a obecně vnějšího genitálu i pro zvýšení pružnosti stěn pochvy. Obdobně dobře funguje na redukci jizev a poranění, ať jde o jizvy po císařském řezu nebo třeba následky nástřihu hráze při porodu. Poporodní jizvy a zranění lze plazmaterapií řešit po skončení šestinedělí. Plazmaterapie má také dobré výsledky v léčbě suchosti poševní sliznice a v léčbě chronických kožních obtíží v anogenitální oblasti, jako je lichen sclerosus a lichen simplex.

Jak probíhá procedura

Vlastnímu zákroku předchází konzultace, během níž lékařka či lékař vyslechne vaše potřeby a přání, zjistí anamnézu a provede předzákrokové klinické vyšetření. Zákrok samotný má tři fáze. V první fázi vám odebereme krev, ze které přístrojově odstředíme krevní plazmu. V druhé fázi aplikujeme lokální anestezii, ve třetí pak vlastní krevní plazmu do vybraných míst pomocí injekční stříkačky. Certifikovaná technologie, kterou využíváme, umožňuje zachovat v odstředěné plazmě až čtyřikrát vyšší koncentraci krevních destiček. Rejuvenace a regenerace touto technologií plazmaterapie je tedy obzvláště účinná. Po zákroku si můžete chvíli odpočinout v příjemném zázemí kliniky a následně odcházíte domů či za svým dalším programem.

Co se děje po plazmaterapii

Klientky obvykle nepociťují po zákroku žádnou zásadní bolest. Ošetřená oblast je po zákroku začervenalá, citlivější a mohou se objevit i malé modřiny, které vymizí nejpozději po několika dnech. Plný výsledek plazmaterapie se projeví po pár dnech a účinek ošetření v podobě pevnější tkáně vydrží 12 až 15 měsíců. Poté je obvykle vhodné zákrok zopakovat, záleží však na tom, jaký problém přesně plazmaterapií řešíme. U některých jizev nebo kožních zánětů může být dostačující i jedna procedura.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám