Kariéra

přijďte k nám a staňte se naším kolegou

úsměv to řekne za Vás

Jsme zdravotnická skupina CARE MEDICO, která na území Prahy od roku 2003 provozuje moderní privátní kliniky. Svým klientům nabízíme komplexní péči ve vysokém standardu v oborech urologie URO MEDICO, gynekologie GYN MEDICO, mezioborové péči INTER MEDICO a stomatologie DENT MEDICO s vlastní zubní laboratoří MEDICO LAB. Jsme partnerským pracovištěm 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Úzce spolupracujeme s Nemocnicí Na Františku, Všeobecnou fakultní nemocnicí U Apolináře, Fakultní nemocnicí Na Bulovce, IKEM a v neposlední řadě také s nemocnicí Na Homolce.

Pokud hledáte pracovní prostředí, kde můžete profesně růst, pracovat se špičkovými odborníky a mít přístup k moderních technologiím, jste na správném místě.

Proč do toho jít s námi?

 • Jsme stabilní, ryze česká společnosti s tradicí od roku 2003
 • Jsme hrdí, že používáme moderní technologie a disponujeme špičkovým vybavením včetně vlastního zákrokového sálu
 • Vážíme si času profesionálů a umíme ho ohodnotit
 • Navzájem spolupracujeme a jsme sehraný tým
 • Pravidelně se potkáváme, a to nejenom na společných školení či poradách, ale vedeme i celofiremní akce 😛
 • Lékaři u nás léči – o vše ostatní se stará podpůrný tým a vedení kliniky
 • Pro talentované absolventy zajistíme maximální podporu ve vzdělávání pod vedením zkušeného kolegy

Prioritou GYN MEDICO je poskytovat klientkám vysoce kvalitní, specializovanou, komplexní péči, jakou bychom si představovali sami pro sebe. Neustále zdokonalujeme své služby a snažíme se držet krok se světovými trendy.

Na co dalšího se u nás můžete těšit?

 • Moderně vybavené ordinace v příjemných prostorách privátní kliniky s výbornou dostupností MHD
 • Slevy na ošetření pro vás a vaši rodinu v rámci celé skupiny CARE MEDICO, multisport kartu, firemní tarif, firemní akce, placené volno nad rámec zákonné dovolené, občerstvení na pracovišti a výbornou kávu
 • Finanční poradenství, osobní koučink a právní pomoc
 • Přátelskou a profesionální atmosféru

Pokud chcete, aby se práce stala vaším koníčkem a chcete mít kolem sebe tým profesionálů, zašlete nám váš životopis na adresu kariera@caremedico.cz. Obratem se vám ozveme a domluvíme osobní setkání. Těšíme se na vás.

Koho hledáme?

Lékař(ka) gynekologie

Moc dobře si uvědomujeme, že důležitým faktorem při výběru zaměstnání je spolu s motivačních způsobem odměňování, i dostatek volného času na soukromý život, rodinu a koníčky. Vstupné do moderního světa komplexní gynekologie.


Porodní asistentka

Z důvodu rozšíření hledáme nové kolegyně a kolegy do týmu porodních asistentek. Nabízíme rozmanitou ambulantní péči o klientky privátní kliniky a práci na hlavní i částečný úvazek, či DPP.

Více o pozici

Recepční

Staňte se klíčovou osobou našeho klientského servisu, který zajišťuje profesionální a přátelský přístup k našim klientům a pomáhá ordinacím v jejich každodenním provozu.


Jak to u nás vypadá?

Napište nám

Zasláním životopisu nám dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, pouze za účelem tohoto výběrového řízení a následně skartovány.