fbpx

Test na COVID-19

metodou PCR

úsměv to řekne za Vás

Provádíme odběry infekce stěrem jedinou schválenou metodou PCR, která zjistí přítomnost viru SARS-CoV-2 v těle. Výtěr provádíme novou odběrnou sadou výtěrem z nosohltanu, která je užší a díky tomu více příjemná.

Objednejte se +420 225 990 999

Termín si můžete rezervovat i prostřednictvím e-mailu na recepce@gynmedico.cz nebo zasláním SMS na telefonní číslo +420 225 990 999. Naše recepce je vám k dispozici širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den a o víkendech od 8:00 do 17:00.

Před odběrem

  1. Objednejte si svůj termín
  2. Vyplňte dotazník zde: Souhlas pacienta s poskytováním informací.

Výsledky testu

Výsledky testu obdržíte formou SMS v průběhu 24 hodin po provedení odběru, nejpozději však do garantovaných 48 hodin. Následně vás budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu s doporučením dalšího postupu.

Cena PCR vyšetření je 2.500 Kč

5 výhod privátní kliniky

  1. Objednání na čas. Vaše návštěva se obejde bez zbytečného čekání, na řadu půjdete přesně ve smluvený čas.
  2. Dotazník z pohodlí domova. Po objednání termínu vám obratem zašleme SMS s odkazem na vyplnění dotazníku, který je nezbytný pro provedení testu.
  3. SMS upozornění na váš rezervovaný termín.
  4. Parkování zdarma. Pro všechny naše klienty je k dispozici parkování po dobu odběru zcela zdarma.
  5. U nás jste v bezpečí. Vaše zdraví a zdraví našeho personálu je pro nás na prvním místě. Proto máme vše připravené dopředu, vše je u nás zcela bezkontaktní a samotný odběr trvá jen několik minut. Máme dostatečný časový rozestup mezi objednanými klienty.

Naše odběrné místo je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonova ulici v Praze 2 vedle Hlavního nádraží, a je pohodlně dostupná MHD, autem i vlakem. Pro klienti zajišťujeme i tzv. drive test.

Napište nám

Odeslat