Test na COVID-19

bez čekání a front

úsměv to řekne za Vás

Provádíme tři různé typy odběrů. Antigenní rychlostech, odběr metodou PCR a test ke zjištění protilátek v těle.

Jaký test zvolit

Antigenní rychlotest

Výsledky testu jsou k dispozici do 15-30 min od provedení odběru. Součástí výsledku je písemné potvrzení, které však není možné využít pro vycestování. Test je vhodný v případě, že netrpíte žádnými příznaky. Pokud na sobě příznaky pozorujete obecně se doporučuje podstoupit průkazný test za pomocí metody PCR.

 • Pro nepojištence, nebo pro klientky, které v posledních 90 dnech měly pozitivní PCR test, případně rozestup mezi testováním byl menší než 3 dny  je antigenní test zpoplatněn částkou 400 Kč.

Cena: ZDARMA (hrazeno z veřejného zdravotního pojištění)

Test metodou PCR

Jedná se o jedinou schválenou a průkaznou metodu PCR, která zjistí přítomnost viru SARS-CoV-2 v těle. Výtěr provádíme novou odběrnou sadou výtěrem z nosohltanu, která je užší a díky tomu více příjemná. Výsledky testu obdržíte v průběhu 24 hod po provedení odběru. Nejpozději do 48h vám zašleme certifikát, který je možné využít pro vycestování. V ceně je zahrnuta i možnost drive-in.

 • 1x RT-PCR vyšetření a odběr vzorku
 • 1x SMS s výsledkem testu do 24 až 48h
 • 1x zaslání výsledku
 • 1x vystavení certifikátu
 • Možnost drive-in

Cena: 1.300 Kč

Test na protilátky

Test na protilátky z krve může na základě měření výskytu protilátek IgA, IgM a IgG zjistit, jestli jste v minulosti přišli s infekcí do kontaktu nebo zda u vás infekce aktuálně probíhá. Je totiž možné, že jste infekce již prodělali bez jakýchkoli příznaků, nebo s příznaky mírnými, které jste nemuseli zaznamenat a nebyli významné. Na naší klinice provádíme test na všechny možné protilátky. Výsledky vašeho testu vám sdělíme prostřednictvím naší recepce e-mailem nebo telefonicky a to do 2 dnů od provedení odběru.

Cena: 1.500 Kč

Online objednání

Můžete se objednat online, ale i prostřednictvím naší recepce a to pomocí e-mailu na recepce@uromedico.cz nebo telefonicky či zasláním SMS na telefonní číslo +420 225 990 999. Naše recepce je vám k dispozici širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den.

 

Před odběrem

 1. Objednejte si svůj termín online
 2. Vyplňte dotazník zde: Souhlas pacienta s poskytováním informací.
 3. Před odběrem minimálně 2 hodiny neaplikujte kapky nebo sprej do nosu. Dále doporučujeme minimálně 30 min před samotným odběrem nejíst a nepít. Před odběrem na protilátky nejsou žádná omezení.

5 výhod privátní kliniky

 1. Objednání na čas. Vaše návštěva se obejde bez zbytečného čekání, na řadu půjdete přesně ve smluvený čas.
 2. SMS nebo emailové upozornění na váš rezervovaný termín.
 3. Parkování zdarma. Pro všechny naše klienty je k dispozici parkování po dobu odběru zcela zdarma.
 4. Možný drive-in test
 5. U nás jste v bezpečí. Vaše zdraví a zdraví našeho personálu je pro nás na prvním místě. Proto máme vše připravené dopředu, vše je u nás zcela bezkontaktní a samotný odběr trvá jen několik minut. Máme dostatečný časový rozestup mezi objednanými klienty.

Naše odběrné místo je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonova ulici v Praze 2 vedle Hlavního nádraží, a je pohodlně dostupná MHD, autem i vlakem. Máte další otázky? Neváhejte se obrátit na naší recepci.

Napište nám