První návštěva

dotazník z pohodlí domova

úsměv to řekne za Vás

Vyplňte anamnestický dotazník a souhlas s poskytováním informací z pohodlí domova. Dotazníky se skládají ze dvou částí.

  1. Anamnestický dotazník
  2. Souhlas pacienta s poskytováním informací a určení osob, které mohou být informovány o vašem zdravotním stavu

Jak dotazník vyplnit?

Dotazník řádně vyplňte a v dolní části podepište (myší, prstem na smartphonu nebo tabletu). Po vyplnění první části se vám automaticky hlavička s vašimi osobními údaji přepíše do druhé části dotazníku, kde můžete a nemusíte určit osoby, které mohou/nemohou být informováni o vašem zdravotním stavu. Následně vyplňte druhou část dotazníku a opět podepište.

Čemu při vyplňování dotazníku věnovat zvýšenou pozornost?

Anamnestický dotazník je nedílnou součástí vaší zdravotnické dokumentace. Vyplňte jej pečlivě. Prvním krokem k úspěchu je správně vyplněné jméno, příjmení a rodné číslo. Dalším důležitým krokem je samozřejmě adresa a kontaktní údaje jako je telefonní číslo a e-mail. Bez telefonního čísla vás nebudeme moci upozornit na vámi objednaný blížící se termín nebo vám zaslat eRecept.

  • Jméno, příjmení a rodní číslo
  • Adresa
  • Kontaktní údaje (telefonní číslo a e-mail)
  • Anamnéza

Maximální zabezpečení

Vše máme zabezpečené. Vámi vyplnění dotazník se uloží na náš vlastní počítačový server z kterého se automaticka a sám propojí s vaší osobní kartou. Toto automatické propojení se řadí podle jména, příjmení a rodného čísla. V případě cizinců podle jména, příjmení a data narození. Proto těmto údajům věnujte maximální pozornost.

Vyplnit dotazník