Gynekologická ordinace GRACIE

vítěz ocenění za design 2011

úsměv to řekne za Vás

Naše ordinace jsou vybavené gynekologickými křesly značky Gracie. Ta spojují moderní design s vysokou funkčností. Naše klientky ocení integrovaný videokolposkop s FullHD monitorem, který umožňuje zobrazení všech detailů. Ordinace tak vytváří atraktivní prostředí pro lékaře i klientku s důrazem na ergonomii a efektivitu vyšetření.

Videokolposkop

Videokolposkop je integrovaný přímou do křesla s FullHD rozlišením. Díky širokoúhlým monitorem umožňuje zobrazení větších detailů.

Videokolposkop

Komplexní řešení

Křesla značky Gracie spojuje výhody křesla i lehátka do jednoho zařízení. Nástupní poloha je velmi nízká  a pohodlná i pro méně pohyblivé klientky. Není tak třeba dodatečných nástupních schůdků a na křeslo se jednoduše posadíte jako do velmi pohodlného křesla. Podpěry nohou zpříjemjí celkový pobyt a zároveň slouží jako podpěrka pro nohy v horizontální poloze, například při ultrazvukové poloze.

Křeslo Gracie

Křesla Gracie svým designem vyhrála prestižní ocenění a stala se vítězem Reddot Design Award.  Autorem designu je Jiří Španihel, který se při rozhodování názvu křesla inspirovat řeckou mytologií. Ta vychází ze spojení vlastností tří sester do jedné. Křesla Gracie tak do ordinace přináší komplexitu, dynamiku a design v jednom celku.

Objednejte se na preventivní prohlídku ještě dnes

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail na níže uvedené kontakty, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář.

Napište nám