klientské karty a dárkové poukazy

úsměv to řekne za Vás

Klientská karta / dárková kartauntitled-1

Pro naše klienty máme k dispozici předplacené Klientské karty, které zároveň mohou fungovat jako dárkové poukazy. Karta má platnost 3 roky a může mít libovolnou hodnotu. Její držitel může také určit další osoby, které mohou z kreditu uloženého na klientské kartě čerpat služby (například rodinné příslušníky) nebo na ní nakupovat výrobky na naší klinice. Nemusíte se tak starat o platby za ošetření například v případě Vašich dětí, kteří z karty mohou čerpat podle aktuální potřeby a zdravotního stavu. Kartu lze využívat na všechny služby kliniky CARE MEDICO (tedy nejen na ošetření na gynekologii, ale také na stomatologii atd.) Text na kartě lze částečně upravit podle přání klienta – může tam být úvodní částka, jméno či věnování. Karta je tak skvělým dárkem pro Vaše přátele, obchodní partnery či blízké. Úhradu kreditu na kartě v libovolné výši můžete provést převodem na nás účet nebo složením hotovosti (či platbou platební kartou) na recepci naší kliniky. Držitel a disponent Klientské karty má nárok
na automatické přednostní objednávání na ošetření. V případě, že potřebujete další informace o klientských kartách, volejte na 730 540 493.

MÁM ZÁJEM O KLIENTSKOU KARTU

 

Firemní VIP kartavip_karta

Pro klienty z řad firemních zákazníků máme připravenu firemní VIP kartu, která funguje stejně, jako Klientská karta s tím rozdílem, že je určena pro firemní klientelu např. jako zajímavý bonus pro zaměstnance. Karta má platnost 3 roky a může mít libovolnou hodnotu. Zároveň lze kartu v průběhu času libovolně „dobíjet“. Kartu smí využívat neomezené množství disponentů, které určí zástupce firmy. Kartu lze využít k čerpání všech služeb kliniky CARE MEDICO (tedy nejen na ošetření na gynekologii, ale také na stomatologii atd.). Text na kartě lze částečně upravit podle přání klienta – může tam být úvodní částka či název firmy. Úhradu kreditu na kartě v libovolné výši můžete provést převodem na nás účet nebo složením hotovosti (či platbou platební kartou) na recepci naší kliniky. Držitel a disponent Klientské karty má nárok na automatické přednostní objednávání na ošetření. V případě, že potřebujete další informace o firemních VIP kartách, volejte na 603 164 225.

MÁM ZÁJEM O FIREMNÍ VIP KARTU