Jedna gynekologie na celý život

úsměv to řekne za Vás

Aby gynekologická péče byla opravdu komplexní, měla by pro vás být na celý život. V tomto intimním oboru si opravdu nepřejeme běhat po celé Praze a kvůli různým potřebám a odborným vyšetření si pokaždé zvykat na nového lékaře a prostředí. Na klinice GYN MEDICO vás dokážeme na jednom místě provést celým životem.

Před prvním pohlavním stykem

Ještě před prvním pohlavním stykem by si každá slečna měla vybrat svého gynekologa. Velmi často s touto volbou pomáhají matky, které chtějí pro své děti to nejlepší. Na první návštěvě gynekolog obvykle zkontroluje pravidelnost a případné potíže prvních menstruací, zaznamená si novou klientku a pohmatem a ultrazvukem zkontroluje, že je všechno v pořádku. Dále gynekolog doporučí očkování proti HPV jako prevenci proti rakovině děložního hrdla.

Pokud má již slečna přítele a chtěla by začít s chráněným pohlavním stykem, může rovnou prokonzultovat možnosti antikoncepce.

Středoškolská a vysokoškolská léta

Co do počtu sexuálních partnerů, omylů a aférek toto bývá nejdivočejší období. Mladé slečny obvykle nejvíce řeší možné způsoby ochrany a případné testy na pohlavně přenosné nemoci. Též se z letní koupací sezóny mohou vyvinout kvasinkové choroby nebo naopak v mrazivých dnech záněty ledvin a močového ústrojí. Díky našemu širokému týmu lékařů jsme vždy schopni řešit všechny vaše problémy.

Těhotenství

V průběhu života většiny žen přijde chvíle, kdy se usadíme a začneme přemýšlet nad rodinným životem. Těhotenství mohou předcházet problémy s otěhotněním, kdy díky naší sesterské klinice URO MEDICO dokážeme řešit oba partnery najednou pod jednou střechou.

Během těhotenství vám jsme schopni zajistit péči od A do Z. Naplánujeme vám veškeré těhotenské prohlídky, informujeme vás o všem, co potřebujete vědět, pomůžeme vám vybrat porodnici, nabídneme vám možnost individuálních předporodních kurzů, těhotenských masáží, aromaterapií a tejpování během těhotenství. Náš specializovaný tým je vám kdykoliv s úsměvem k dispozici.

I po porodu vás i vaše miminko rádi uvidíme a pomůžeme vám s prvními krůčky. V laktační poradně můžeme vyřešit problémy s kojením a pro miminka též nabízíme možnost kurz baby masáže.

Střední věk ženy

Žena je již po porodu a začíná opět pečovat sama o sebe. Potřebuje často pracovat na svém sebevědomí a přesvědčit sama sebe, že její tělo je stále krásné a má co nabídnout. I v této části života vám dokážeme pomoct. Díky estetickým gynekologickým zákrokům dokážeme vaše intimní partie vrátit do stavu před porodem a vrátit vám opět původní pevnost a svěžest.

Tyto zákroky vám mohou pomoct i v sexuálním životě, jelikož díky moderní medicině dokážeme hydratovat vaše vaginální prostředí nebo případně zvětšit plochu citlivého bodu G.

Období menopauzy

Toto období mnoho žen nese těžce a není výjimkou, že ho doprovází i komplikace v podobě hormonální nerovnováhy nebo začínajících onkologických problémů. I na to jsme na klinice GYN MEDICO připraveni. Kromě Centra onkologické prevence disponujeme vlastním zákrokovým sálem, což nám umožňuje rychle a flexibilně řešit jakékoliv obtíže.

I v pozdějším věku vás rádi uvidíme na preventivní prohlídce, zeptáme se, jak se vám daří a pomůžeme vám vyřešit jakékoliv vaše intimní potíže. Jsme tu pro vás.

 

Hledáte svoji kliniku na celý život? Neváhejte nás kontaktovat na +420 225 990 999, recepce@gynmedico.cz nebo vyplňte kontaktní formulář viz níže a my se vám ozveme.

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Napište nám