U nás jste v bezpečí

Neodkládejte vaše plánované vyšetření. Jsme tu pro vás!

úsměv to řekne za Vás

Jsme tu stále pro vás. Podpořte s námi vytížené nemocnice a neodkládejte vaše plánované ošetření. Jsme připraveni chránit vás i vaše zdraví. I nadále poskytujeme maximální a profesionální péči v bezpečných prostorách naší privátní kliniky GYN MEDICO.

Doprovod klientky na ošetření je možný.

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě

Chráníme vás i naše lékaře. Proto i nadále dodržujeme zvýšená hygienická opatření a dbáme na jejich dodržování.

Komentář z Facebooku od paní Markéty z 23. března

Bezpečná cesta

Nejbezpečnější cesta k nám je autem. Je pro vás k dispozici soukromé parkoviště, které se nachází přímo u budovy naší kliniky.

Sterilní prostředí

Při vstupu do naší kliniky se budete nacházet v maximálně sterilním prostředí. Neustále dezinfikujeme všechny povrchové materiály od recepce, přes toalety, ordinace až po naše chodby. Pravidelně větráme a naše ordinace jsou po každé klientce kompletně dezinfikovány.

Bezpečnostní opatření

  • Každé klientce je u vstupu změřena tělesná teplota.
  • Pro klientky, které nemají dostatečnou ochranu dýchacích cest máme k dispozici chirurgické roušky a respirátory FFP2.
  • Veškerý personál pravidelně testujeme pomocí antigenních testů každý třetí den.
  • Většina našeho personálu je již očkována.
  • Personál i lékaře denně monitorujeme a všem zaměstnancům měříme tělesnou teplotu.
  • Na našich recepcích a toaletách je pro vás k dispozici dezinfekce.
  • Upravili jsme provoz pro vaší maximální péči a bezpečí.
  • Díky naší elektronizaci jsme z velké části omezili „papírování“.

Poskytujeme komplexní péči v plném rozsahu

Klientkám poskytujeme i nadále komplexní, profesionální a nadstandardní péči v plném rozsahu. Objednání je na čas a bez čekání.

„I nadále dbáme na dodržování zvýšených hygienických nařízení a jsme maximálně vybavení a připravení vám i nadále poskytovat komplexní a profesionální péči v diskrétním prostředí. Záleží nám na vašem zdraví. U nás jste v bezpečí.“ Za tým GYN MEDICO, MUDr. Andrea Pašková, Ph.D., vedoucí lékařka

Antigenní testování

Spojme síly v boji proti pandemii COVID-19 a staňme se vzorem pro společnost. Můžete využít antigenní testování schválenými a certifikovanými testy před nebo během vašeho ošetření. Test je zdarma (hrazen ze zdravotního pojištění) a součástí výsledku obdržíte certifikát s vaším výsledkem. Pro nepojištence, nebo pro klientky, které v posledních 90 dnech měly pozitivní PCR test je antigenní test zpoplatněn částkou 400 Kč.

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit. Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 225 990 999, vyplňte kontaktní formulář nebo nám pošlete e-mail na adresu recepce@gynmedico.cz. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám