Rozšiřujeme se! Od 17.8. na nové adrese

23.07.2020

úsměv to řekne za Vás

Vážené klientky,

vyslyšeli jsme vaše přání a na začátku tohoto roku jsme se pustili do budování a rozšiřování naší kliniky. Kliniku jsme rozšířili o další ordinace, zákrokový sál a celou jsme ji vybavili kompletně novým vybavením tak, abychom vám i nadále mohli poskytovat nadstandardní péči, na kterou jste u nás zvyklé.
Při budování nové kliniky jsme kladli velký důraz na diskrétnost, pohodlí a komplexnost ošetření. Ruku v ruce s komplexní gynekologickou péči je i urogynekologie a proto jsme se  rozšířili i o kompletní urologickou péči v podobě nové kliniky URO MEDICO, která se stala součástí naší zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Urologie URO MEDICO

Našim klientům nabízíme nejenom vyšetření a základní ošetření u špičkových specialistu v oborech urologie, urogynekologie, uroonkologie a andrologie, ale díky vlastnímu zákrokovému sálu i širokou škálou specializovaných zákroku bez nutnosti navštěvovat nemocnici. Objednat se můžete už teď! Více o urologii najdete na našich webových stránkách www.uromedico.cz 

Adresa kliniky

Gynekologii i urologii od 17.8. najdete v prostorách nové kliniky na adrese Wilsonova 301/10, 120 00 Praha 2. Budova kliniky se nachází velmi blízko centra Prahy, vedle historické budovy Hlavního nádraží. Klinika je pohodlně dostupná MHD, autem i vlakem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro naše klientky zdarma po dobu ošetření.

Kudy k nám?

Jedete autem?

Jeďte po ulici Wilsonova (z centra, směr Žižkov/Karlín/Masarykovo nádraží) k Hlavnímu nádraží. Držte se v pravém pruhu. Za Hlavním nádražím je ve směru jízdy oplocené parkoviště. Zde využijte pakovací místa označená logem UROGYN MEDICO. Následně se nahlaste na hlavní recepci budovy. Parkování je po dobu ošetření zdarma.

Jedeme MHD?

Využijte pro to trasu metra C (červená), vystupte na stanici Hlavní nádraží. Ve vestibulu Hlavního nádraží pokračujte směrem Nástupiště. Následně půjdete k nástupišti 1 a použijte východ 1B (doleva). Při výstupu se držte u budovy a pokračujte rovně. Budovu Hlavního nádraží tím obejdete až spatříte veřejné parkoviště a budovu, kde se nachází naše klinika.