Bc.Karolina Švechovičová

porodní asistentka

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** 9 komentářů

Vzdělání, kvalifikace

 • Jihočeská Univerzita, Zdravotně-sociální fakulta, obor Ošetřovatelství
 • Vyšší zdravotnická škola Medea v Praze, obor Porodní asistentka
 • Střední zdravotnická škola v Turnově, obor Všeobecná sestra

Kurzy, školení

 • Aromaterapie Nobilis Tilia, všeobecné zaměření + zaměření na těhotenství, porod, šestinedělí a děti
 • Kurz masáží kojenců a malých dětí stupeň V. – technika lymfodrenáže pro děti, aromaterapie
 • Kurz masáží kojenců a malých dětí stupeň II. – technika masáží pro velké děti a těhotné ženy, aromaterapie
 • Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže
 • Kurz masáží kojenců a malých dětí stupeň I. – technika masáže dětí a kojenců, aromaterapie
 • Speciální kurz pro Laktační poradce – zdravotník

Stáže

Výměnný program Socrates Erasmus v Nizozemsku – praxe a studium zdravotní péče a vzdělávání v oblasti ošetřovatelství a psychiatrie, gerontologie a porodnictví.

Jazykové dovednosti

Angličtina

Pracovní zkušenosti

 • Nemocnice Brandýs nad Labem, porodní asistentka na oddělení šestinedělí a gynekologie
 • Centrum prenatální diagnostiky a asistované reprodukce Gennet, porodní asistentka pro gynekologickou ambulanci a genetiku
 • Fakultní nemocnice Motol v Praze, porodní asistentka, oddělení porodní sál, konzervativní gynekologie, gynekologická onkologie

Záliby, koníčky

Ochotnické divadlo, malování, badminton, bruslení, turistika, aromaterapie

Specializace

 

Hodnocení lékařky

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Meltem M.     |    
05.07.2022

*****

Ke Karolíně Švechovičové jsem chodila v průběhu těhotenství na těhotenské masáže. Byla jsem opravdu velmi spokojená. Vše mi bylo dopředu pečlivě vysvětleno a měla jsem možnost příjemně relaxovat. Paní Švechovičová je profesionál s lidským, přátelským a laskavým přístupem, coz je v tak citlivém období, jako je těhotenství potřeba. Na miminko i maminku se dokázala naladit a napojit, vnímat momentální stav. Moc Vám děkuji za veškerou pomoc 🙂.

Veronika H.     |    
22.06.2022

*****

Navštěvovali jsme individuální kurz předporodní přípravy a nelituji ani jediné koruny. Zvláště s Karolínou Švechovičovou. Je neuvěřitelně profesionální, příjemná, vtipná, nemazala nám med kolem pusy, nebála se říct i drsnou realitu. Nikdy bych neměla šanci dozvědět se tolik užitečných informací, i kdybych seděla měsíc v kuse na Internetu. Vřele doporučuji Karolínu i tento kurz. Ten, kdo tvrdí, že předporodní kurzy jsou vyhozené peníze, nikdy opravdu nechápal význam a důležitost adekvátních a ověřených informací. Navíc je tu pro vás i po absolvování kurzu. Prosím vás, vykašlete se na eMimino a Modrého koníka a jděte sem. Investujte místo do kabelky do své psychické pohody, relevantních informací a svého dítěte.

Hana N.     |    
10.05.2022

*****

S Karolínou jsme s manželem absolvovali celý kurz předporodní přípravy. Velmi oceňujeme její otevřený přístup a pozitivní naladění. Vše nám do detailu vysvětlila, měli jsme prostor pro jakékoli otázky, dala nám spoustu tipů i cenných rad. Kurz rozhodně doporučujeme všem prvorodičům. Karolína je velmi milá, usměvavá a zároveň velmi kvalifikovaná a zkušená, zkrátka někdo, koho v tomto období potřebujete vedle sebe, aby vás provedl přípravou na miminko. Děkujeme.

Pavlína T.     |    
05.05.2022

*****

Paní Švechovičová je neuvěřitelně milá PA se kterou je radost vidět se! Ať už jsem na ní narazila v rámci ordinace anebo na předporodním kurzu, který jsme s partnerem absolvovali, vždy jsem odcházela s úsměvem. Moc se nám líbilo, že kurz byl vždy jen pro nás a mohli jsme se bez ostychu zeptat na cokoli, co nás napadlo. Kurz jsme kvůli nemoci museli navíc odložit a nikdy nebyl problém se domluvit na novém termínu. Vždy vše ochotně vysvětlila a podala srozumitelně. Její přístup a názory mi jsou blízké, nenutí rodičům žádné alternativy, ale není ani zastánkyně staletých metod. Kombinuje to, co funguje a o všechny své zkušenosti se ráda podělí. Určitě znovu ráda využiji i dalších služeb (laktační poradenství).

Iveta S.     |    
28.04.2022

*****

Paní porodní asistentka Švechovičová vede předporodní kurz skvěle. Jedná se o čtyři dvouhodinové lekce, se kterými jsme byli s manželem velmi spokojeni, neboť jsou plné zajímavých a užitečných informací, není problém téma pozměnit na míru a vést velké části kurzu vlastně dialogem. Lektorka je navíc vždy příjemně naladěná, usměvavá, ochotná. Není problém domluvit termíny, které vyhovují oběma stranám a soukromí při kurzu je příjemné (oproti hromadným kurzům, kde se možná introvertnější lidé neodváží ptát nebo tam není čas na tolik otázek). Takže mohu jak předporodní kurz, tak paní porodní asistentku Švechovičovou rozhodně doporučit. Ostatně, pokud budeme potřebovat po porodu s něčím poradit, určitě se na ni obrátíme.

Zobrazit další hodnocení…