Bc.Karolina Švechovičová

porodní asistentka

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** 11 komentářů

Vzdělání, kvalifikace

 • Jihočeská Univerzita, Zdravotně-sociální fakulta, obor Ošetřovatelství
 • Vyšší zdravotnická škola Medea v Praze, obor Porodní asistentka
 • Střední zdravotnická škola v Turnově, obor Všeobecná sestra

Kurzy, školení

 • Aromaterapie Nobilis Tilia, všeobecné zaměření + zaměření na těhotenství, porod, šestinedělí a děti
 • Kurz masáží kojenců a malých dětí stupeň V. – technika lymfodrenáže pro děti, aromaterapie
 • Kurz masáží kojenců a malých dětí stupeň II. – technika masáží pro velké děti a těhotné ženy, aromaterapie
 • Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže
 • Kurz masáží kojenců a malých dětí stupeň I. – technika masáže dětí a kojenců, aromaterapie
 • Speciální kurz pro Laktační poradce – zdravotník

Stáže

Výměnný program Socrates Erasmus v Nizozemsku – praxe a studium zdravotní péče a vzdělávání v oblasti ošetřovatelství a psychiatrie, gerontologie a porodnictví.

Jazykové dovednosti

Angličtina

Pracovní zkušenosti

 • Nemocnice Brandýs nad Labem, porodní asistentka na oddělení šestinedělí a gynekologie
 • Centrum prenatální diagnostiky a asistované reprodukce Gennet, porodní asistentka pro gynekologickou ambulanci a genetiku
 • Fakultní nemocnice Motol v Praze, porodní asistentka, oddělení porodní sál, konzervativní gynekologie, gynekologická onkologie

Záliby, koníčky

Ochotnické divadlo, malování, badminton, bruslení, turistika, aromaterapie

Specializace

V tuto chvíli vede na klinice GYN MEDICO veškeré předporodní kurzy, laktační poradnu a těhotenské masáže.

 

Hodnocení lékařky

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Kristýna S.     |    
27.09.2022

*****

U Bc. Karoliny Švechovičové jsem absolvovala předporodní kurz a byl to skvěle investovaný čas i peníze. Díky jejímu kurzu a otevřenému přístupu jsem při samotném porodu i po něm měla spoustu záchytných bodů, které mi pomohly vše zvládnout, porod samotný, kojení i období šestinedělí. Nedokážu si představit, že bych podobné množství a kvalitu informací získala efektivnějším a příjemnějším způsobem. Moc děkuji a všem doporučuji!

Tereza A Jindřich X.     |    
19.09.2022

*****

Vážená paní Švechovičová, rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za kurz předporodní přípravy. Níže posíláme naše doporučení kurzu pro ostatní budoucí rodiče. Kurz předporodní přípravy na klinice Gyn Medico mohu všem budoucím rodičům jen doporučit. S manželem jsme se rozhodli tento kurz absolvovat, protože jsme nechtěli shánět informace po internetu, ale přáli jsme si mít ucelenou představu o tom, co nás čeká při porodu a po něm. Kurz přesně splnil naše očekávání. Velmi jsme ocenili individuální a vstřícný přístup paní školitelky, která nás srozumitelným a laskavým způsobem provedla celým kurzem. Díky příjemné atmosféře bylo možné se zeptat na cokoliv. Navíc jsme dostali spoustu praktických a funkčních rad. Nyní jako maminka po šestinedělí mohu říci, že mi kurz skutečně velmi pomohl, a to jak při porodu, tak při péči o miminko. Díky kurzu jsem byla daleko klidnější a snad i to přispělo k tomu, že porod i šestinedělí proběhlo v pořádku. Vřele doporučuji. Jako pyšní rodiče se Vám chceme pochlubit, že na konci šestinedělí naše Kristýnka váží téměř 5 kg, je to jedlík.

Meltem M.     |    
05.07.2022

*****

Ke Karolíně Švechovičové jsem chodila v průběhu těhotenství na těhotenské masáže. Byla jsem opravdu velmi spokojená. Vše mi bylo dopředu pečlivě vysvětleno a měla jsem možnost příjemně relaxovat. Paní Švechovičová je profesionál s lidským, přátelským a laskavým přístupem, coz je v tak citlivém období, jako je těhotenství potřeba. Na miminko i maminku se dokázala naladit a napojit, vnímat momentální stav. Moc Vám děkuji za veškerou pomoc 🙂.

Veronika H.     |    
22.06.2022

*****

Navštěvovali jsme individuální kurz předporodní přípravy a nelituji ani jediné koruny. Zvláště s Karolínou Švechovičovou. Je neuvěřitelně profesionální, příjemná, vtipná, nemazala nám med kolem pusy, nebála se říct i drsnou realitu. Nikdy bych neměla šanci dozvědět se tolik užitečných informací, i kdybych seděla měsíc v kuse na Internetu. Vřele doporučuji Karolínu i tento kurz. Ten, kdo tvrdí, že předporodní kurzy jsou vyhozené peníze, nikdy opravdu nechápal význam a důležitost adekvátních a ověřených informací. Navíc je tu pro vás i po absolvování kurzu. Prosím vás, vykašlete se na eMimino a Modrého koníka a jděte sem. Investujte místo do kabelky do své psychické pohody, relevantních informací a svého dítěte.

Hana N.     |    
10.05.2022

*****

S Karolínou jsme s manželem absolvovali celý kurz předporodní přípravy. Velmi oceňujeme její otevřený přístup a pozitivní naladění. Vše nám do detailu vysvětlila, měli jsme prostor pro jakékoli otázky, dala nám spoustu tipů i cenných rad. Kurz rozhodně doporučujeme všem prvorodičům. Karolína je velmi milá, usměvavá a zároveň velmi kvalifikovaná a zkušená, zkrátka někdo, koho v tomto období potřebujete vedle sebe, aby vás provedl přípravou na miminko. Děkujeme.

Zobrazit další hodnocení…