Bc.Iva Marková

vedoucí porodní asistentka

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** 5 komentářů

Vzdělání, kvalifikace

  • Obor porodní asistentka na fakultně humanitních studií, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Kurzy, školení

  • Teoretická a praktická část ultrazvukové dovednosti

Jazykové dovednosti

Angličtina

Záliby, koníčky

Sport, četba a cestování.

Specializace

 

Hodnocení lékařky

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Gabriela S.     |    
26.10.2022

*****

Paní porodní asistentku Markovou mohu jen doporučit. Je moc příjemná, pozitivní, ochotná, zkušená a dá si vždy záležet, aby mi vše vysvětlila. Je vidět, že práci dělá s radostí a ta se přenáší i na nás s partnerem a vždy se na kontrolu těšíme🙂 Moc děkujeme za tak skvělý přístup!

Simona H.     |    
28.05.2022

*****

Paní Marková mě provedla celým těhotenstvím a vždy byla návštěva u ní velmi příjemná a těšila jsem se na ní. Naprostá profesionalita, laskavost, vše pečlivě vysvětleno. Moc chválím. Kéž by se člověk setkával jen s takovými lidmi, jako ona ❤ moc Vám paní Marková děkujeme za vše. Máme zdravou Aničku - určitě si pamatujete ☺ Jen tak dál! Simona a Milan

Iveta S.     |    
28.04.2022

*****

Paní porodní asistentka Marková je vždy příjemně naladěná, profesionální, je na ní vidět upřímný zájem o těhotnou. Navíc vždy vše detailně vysvětlí, žádný dotaz pro ni není otravný, u všeho se ujistí, že si rozumíme. Absolvovali jsme u ní všechny tři těhotenské screeningy a ty byly vedeny velmi pečlivě, vše nám ukázala, vysvětlila. A i mimo "velké" screeningy je vždy velmi pečlivá, milá. Mohu tedy upřímně doporučit chodit na vyšetření za paní porodní asistentkou Markovou.

    |    
02.06.2021

*****

Velmi bych chtěla poděkovat paní asistentce Markové za skvělé služby, vstřícnost a profesionalitu. Opravdu člověk na správném místě. Během 3D/4D ultrazvuku nám vše krásně popisovala a ukazovala. Moc s manželem děkujeme. S pozdravem Čálkovi.

Petra O.     |    
22.12.2020

*****

Dnes jsem byla u paní asistentky Markové a musím ji vážně pochválit. Vždy je tak milá a dobře naladěná! Svou práci odvádí profesionálně, svědomitě a precizně! Díky její péči mám celý den skvělou náladu! Během vyšetření nám vše vysvětlila a běžný ultrazvuk se pro nás stal nezapomenutelným zážitkem! Děkujeme! Opravdu bych byla moc ráda, kdyby se k ní tato pochvala dostala! Petra Oliveriusová

Zobrazit další hodnocení…