AKCE! Nechte se obdarovat intimním dárkem.

31.10.2016

úsměv to řekne za Vás

To, jak jsme spokojeny samy se sebou či s naším partnerským životem do značné míry ovlivňuje i naší celkovou spokojenost. A dámy, přiznejme si fakt, že skoro každá z nás řeší i vzhled našich intimních partií, který dokáže zásadně ovlivnit sebevědomí každé ženy. Vrozené dispozice, věk nebo porod mohou zásadně ovlivnit nejen vzhled malých a velkých stydkých pysků, ale také elasticitu a pevnost poševního vchodu a celkovou citlivost ženských intimních partií.

Dnešní doba a špičková lékařská technika nám umožňují řešit problémy i se vzhledem intimních partií nebo s jejich citlivostí, která zásadně ovlivňuje spokojenost se sexuálním životem. A co je podstatné, existuje řešení, které je neinvazivní (tedy žádná operace)! Ruku na srdce dámy, která z nás by dobrovolně do sebe nechala řezat tam dole že?

Gynekologie GYN MEDICO nabízí zákroky prostřednictvím přístroje Protégé Intima, který dokáže výrazně zlepšit vzhled intimních partií, celkově je omladit, zvýšit elasticitu a pevnost poševního vchodu. Výsledkem čtyř sérií zákroků je nejen omlazený vzhled ženského genitálu, ale také poměrně výrazný nárůst libida a především zintenzivnění vnímání prožitků z milování. Ošetření je naprosto bezbolestné, bez nepříjemných pocitů.

„80% našich pacientek pociťovalo výrazné zlepšení vzhledu intimních partií a 60% pociťovalo významné zlepšení prožitku ze sexuálního styku“ říká MUDr. Andrea Pašková, Ph.D., vedoucí lékařka gynekologie GYN MEDICO.

GYN MEDICO nabízí „vánoční“ akci na zákrok prostřednictvím Protégé Intima. Všechny pacientky, které se na sérii čtyř zákroků objednají do 31.12.2016 dostanou slevu 60% – místo 12.000 Kč tak zaplatí jen 4.900 Kč. Sleva se vztahuje na objednání v tomto termínu, absolvovat samotné čtyři zákroky je možné v příštím roce. Zákrok je vhodný pro všechny ženy bez rozdílu věku.

„Protože tento zákrok často kupují muži svým partnerkám a manželkám, připravili jsme speciální vouchery, které lze věnovat jako opravdu intimní vánoční dárek“ říká Monika Bdínková, marketingová manažerka. „Stačí se objednat či domluvit na e-mailu nebo na telefonu 225 990 999“ dodává Bdínková.